İşimiz gücümüz bileklik...                                 FİRMAMIZ MERSİN'DEDİR. İSTANBUL'DA ŞUBEMİZ YOKTUR!
Tlf: 0324 232 25 50

Bileklik üretim bilgileri

  • Silikon bileklik esnekliği sayesinde takılıp çıkarılması çok kolaytır. Estetik ve şık görünümü bilekte hemen farkettirir. Çok amaçlı kullanımı mümkündür. Havuzlu siteler için kullanılır, aiditiyeti belirlemek amaçlı farklı renk uygulaması yapılablir. Seri numaralı üretimi mümkündür. Kişiselleştirilebilir, Tıbbi ikaz gerektiren tüm durumlarda kişinin epikriz bilgisi bileklik üzerine basılabilir. Barkod uygulaması yapılabilir, Dernekler vakıflar ve sivil toplum örgütleri adına üretim yapılabilir. Hatıra amaçlı projeler için üretim yapılabilir. Özel tasarım özel kalıptan baskılı üretimi mümkündür. Sağlık riski yoktur sağlığınıza uyumludur.
  • Havuz bileklik tamamen kendi tasarırımız ve üretimimiz bir üründer. TPE tescili kendimize aittir. Sudan ve güneşten etkilenmez, Seri numara, blok isimleri, kişiselleştirme işlemleri bileklik üzerine yapılabilir. Kordon renkleriyle uyumlu tasarımlar üretimler mümkündür. Havuz ve deniz suyundan etkilenmez. Chipli modelleri talebe göre üretilir. Her bileklik kendi özel ambalajıyla üretilir.
  • Ürün tasarım kendimize aittir, TPE tescillidir. İşletme ismi baskılı olarak istenilen miktarda seri numaralı ve renklerde özel olarak üretilir. Oda veya dolap anahtarı takılabilir. Takıp çıkartması kolay cildinize zarar vermez. Güneşten etkilenmez dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yüzme havuzu, hamam, sauna, aguaparklarda kullanılır. İsteğe göre çocuk boy olarakta üretilir. Farklı renklerde kombinasyon yapılarak üretilir. Suya dayanıklıdır, sıcak soğuk suda etkilenmez uzun süre kullanılır.
  • Pilsiz ve enerjisiz teknolojiyle çalışır. Amacına uygun kullanıldığı sürece, enerjiye ihtiyaç duymadan defalarca hatasızca çalışır. Yaygın kullanımı ve değiştirilemez ID numarası ile hatasız kullanım ve uzun ömürlü çalışma sağlar. Yazılım ve donanımsal güçlü alt yapınızla kayıplarınızı kazanca çevirir. Üzeri istenilen şekilde borkadlu seri nolu veya kişisel bilgilerlede üretilir. Bu bileklikle kayıplarınız daima sıfırdır. Bilek uyumludur, su geçirmez. Çok kullanımlıktır. İstenilen renk ve miktarlarda üretilir.
  • Kullanat model çıt/kilit plastikten, kullanat model bant/kilit tyvek malzemeden üretilmiş bilekliklerdir. Farklı renk seçeneği mümkündür. Bir kere kullanmak için tasarlanmıştır, ikinci kez kullanılmaya çalışıldığında ürün imha olur. Farklı konsept uygulanan oteller kendi isteklerine göre renk ve baskı uygulamasıyla kullanırlar. Özel isteğe görede üretim yapılır. Bir defa kullanılmak için tasarlanmıştır. Bantkilit sistemi sayesinde 1 kere kullanılacak şekilde üretilir. Deniz suyundan havuzdan duştan kesinlikle etkilenmez estetik ve sağlamdır. Yırtılmaz özelliği sayesinde 1 hafta gibi sürelerde bile kullanılır. Kullanımı çok yaygın olup kullanıcıyı rahatsız etmediğinden çok kullanışlıdır.