İşimiz gücümüz bileklik...                                  FİRMAMIZ MERSİN'DEDİR. İSTANBUL'DA ŞUBEMİZ YOKTUR!
Tlf: 0324 232 25 50

KURUMSAL

kurumsal

General Reklam olarak; 2008 yılında günümüz şartları ve gelen talepler doğrultusunda havuz bilekliği imalatına başladık. Marka önemliliğinin farkında olup, General Reklam®, Etiketix®, T-Band®, KartPlast®, SilikonBileklik@, HavuzBileklik® için marka tescili ve Havuz Bilekliği®, Rfid Chipli Blikelik®, SaunaBileklik®, AyarlanabilirBileklik® içinse endüstriyel tasarım tescili yaptırdık.

General Reklama ait tasarım patentli Havuz Bilekliği, özel Sauna Bilekliği ve kilitli sistem otel bilekliği, silikon bileklikler, Tyvex yırtılmaz bileklikler ve kişisel silikon bileklikler tamamen kendi imalatımızdır. Havuz bilekliğindeki yenilik ile chipli rfid bileklik tasarımlarını geliştirdik. YKs rfid chipli bileklik modelimizden sonra sandviç model rfid cihipli modelimizi 2015 itibari ile üretterek hizmetinize sunduk.

Ülkemizin yanısıra Romanya, Ukrayna, Rusya, Kırgızistan, Azerbaycan, Gürcistan ve KKTC'ye de bileklik yapıyoruz. Türkiye genelinde de web sitelerimizin yanı sıra birebir olarak senelik 5-6 bin km'lik tur gerçekleştiriyoruz. Anadolunun bütün yörelerine yaptığımız tanıtımla numune ve tanıtım broşürümüzü elden bırakıyoruz.
Bileklik konusunda Arge çalışmalarımız devam ederken web sitelerimizin erişilebilirliği ile sizlerin hizmetindedir.